کد خبر: 6396
تاریخ انتشار: ‘۱۱’‘۰۵’‘۹۹’
دسته بندی: اخبار شهرداری
تعداد بازدید: 18 بازدید

پیام تبریک مشترک شهردار و شورای اسلامی شهر گلبهار به مناسبت دهه ولایت و امامت

پیام تبریک مشترک شهردار و شورای اسلامی شهر گلبهار به مناسبت دهه ولایت و امامت شهردار ، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر گلبهار در پیامی مشترک دهه ولایت وامامت (اعیاد قربان و غدیر ) را تبریک گفتند. به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر گلبهار ، متن پیام بدین شهر می باشد: بسم […]

پیام تبریک مشترک شهردار و شورای اسلامی شهر گلبهار به مناسبت دهه ولایت و امامت

شهردار ، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر گلبهار در پیامی مشترک دهه ولایت وامامت (اعیاد قربان و غدیر ) را تبریک گفتند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر گلبهار ، متن پیام بدین شهر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم
الْیَوْمَ أَکْمَلْتُ لَکُمْ دینَکُمْ وَ أَتْمَمْتُ عَلَیْکُمْ نِعْمَتی وَ رَضیتُ لَکُمُ الْإِسْلامَ دیناً
عید قربان، عید بندگی ودلدادگی وگذشتن از خویشتن خویش است. این عید ، یادآور باشکوه ترین مرتبه تسلیم در برابر مشیت الهی وتبری از هوای نفس وتأسی به دریای لایزال ملکوت اعلی است .
عید غدیر ، عید کمال دین و اتمام نعمت در سایه‏ تداوم خط رسالت، در شکل و قالب امامت‏ است و گره محکمى براى رشته دیانت و پیوندی برای « نبوت و امامت » است .
پیروی از امامت و ولایت از محورهای اساسی و مورد تاکید برای جامعه اسلامی است که سعادت دنیوی و اخروی را برای مسلمانان به همراه خواهد داشت و همواره باید آن را در سرلوحه کار خود قرار دهیم.
دهه ولایت یادآور این حقیقت است که پیمودن مسیر تقرب به سوی خداوند سبحان ، تهذیب نفس و رسیدن به کمال ، بدون ولایت امکان پذیر نیست .
گرامی می داریم یاد وخاطره مهاجرین الی الله ،شهدای مظلوم منا و اعیاد فرخنده قربان و غدیر و دهه مبارک ولایت و امامت را به ساحت نورانی حضرت ولی عصر(عج) ونایب برحقش امام خامنه ای(مدظله العالی) ، شیعیان جهان ، ملت بابصیرت ایران ومردم مومن و ولایت مدار شهر گلبهار تبریک عرض نموده .توفیقات روز افزون الهی را در این ایام سراسر صفا و معنویت از خداوند منان برای همگان مسئلت می‏نمائیم.

شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر گلبهار

متن دیدگاه‌ها

یک نظر ارسال کنید

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • chat
    یک نظر ارسال کنید